Specialiste na ochranu údajů (A1410)

PERSONALISTÉ.CZ

Místo práce
Okres Hradec Králové
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zodpovědnost za dodržování zákona na ochranu osobních údajů
- údržba a tvorba dokumentace v souvislosti se zpracováním osobních dat
- úzká spolupráce se zahraniční centrálou ve všech otázkách bezpečnosti informací
- koordinace dodavatelů souvisejících se zabezpečením informací
- školení bezpečnosti informací pro interní zaměstnance

Zaměstnanecké výhody, benefity

-mzda navíc

Informace o náboru

Nabízíme:

- zajímavou práci a zázemí mezinárodní společnosti
- odpovídající mzdové ohodnocení
- příjemnou atmosféru na pracovišti
- možnost dalšího rozvoje

Pokud Vás naše pozice zaujala, zašlete mi své strukturované CV.
Více pozic z Vašeho oboru či regionu naleznete na www.personaliste.cz.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Finanční poradenství, zprostředkování finančních služeb a pojištění

Vymáhání pohledávek od retailových klientů. Pohledávky odkupují od bankovních domů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání
- VŠ v oblasti práva nebo IT velkou výhodou
- Aj na komunikativní úrovni (bude denně využívána)
- zkušenosti v oblasti ochrany údajů vítány
- komunikativní a argumentační schopnosti - samostatná a proaktivní osobnost
- praktická znalost a zájem o problematiku zpracování osobních informac

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nacházíme společnostem kvalifikované osobnosti s dlouhodobě pozitivním vlivem na úspěch v jejich podnikání a zároveň nabízíme diskrétní, osobní a profesionální přístup při řešení konkrétních požadavků v oblasti lidských zdrojů.

Kandidátům nabízíme spolehlivé a důvěryhodné poradenství pro jejich další profesní rozvoj.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1777431  Datum zveřejnění: 14.8.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 15000 - 30000 Kč/měsíc