Specialista online marketingu

PERSONALISTÉ.CZ

Místo práce
Hradec Králové, Okres Hradec Králové

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pokud Vás baví marketing na internetu, máte v tomto oboru zkušenosti a chcete pracovat v kolektivu plném energických lidí v Hradci Králové, mám pro Vás zajímavou příležitost.

Mým klientem je velmi známá společnost zabývající se internetovým obchodem převážně s módou. Hledám pro ně exkluzivně nového kolegu na pozici

SPECIALISTA ONLINE MARKETINGU

Na této pozici bude Vaším úkolem:

- sledování konkurence a trendů v oblasti online marketingu
- organizace PPC kampaní v ČR a SR
- správa srovnavačů cen
- komunikace se sesterskými závody v rámci koncernu
- hledání nových možností, reporting vedení

Na této pozici po Vás klient požaduje:

- zkušenosti v online marketingu (AdWords, sociální sítě, atd..)
- velmi dobrá znalost Google Analytics
- pokročilá znalost MS Excel, znalost SQL výhodou
- pokročilá AJ
- aktivní zájem o obor

Klient nabízí:

- velmi přátelský kolektiv a vstřícné kolegy
- vzdělávání v oboru, odborný růst
- 5 týdnů dovolené, stravenky
- jazykové kurzy AJ
- velmi zajímavou práci s možností kariérního růstu

Pokud Vás tato pozice zaujala a splňujete požadavky, pošlete mi svůj životopis a ráda Vás na výběrové řízení připravím osobně.

Jana Netíková
personalisté.cz
Lidé pro Vás

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Internetový obchod s módou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nacházíme společnostem kvalifikované osobnosti s dlouhodobě pozitivním vlivem na úspěch v jejich podnikání a zároveň nabízíme diskrétní, osobní a profesionální přístup při řešení konkrétních požadavků v oblasti lidských zdrojů.

Kandidátům nabízíme spolehlivé a důvěryhodné poradenství pro jejich další profesní rozvoj.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1784124  Datum zveřejnění: 27.6.2014