Nákupčí kovů, nástrojů a technického vybavení

PERSONALISTÉ.CZ

Místo práce
Hradecko, CR, Královéhradecký kraj
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme technicky orientovaného adepta, který má dobré znalosti kovových materiálů a slitin.

Nemusíte mít přímo zkušenost s nákupem, ale důležitý je zájem o tuto oblast a požadovaná znalost materiálů.

Jde o předání pozice od stávajícího pracovníka, který bude odcházet do důchodu (zaškolení, předání pozice).

Pracovní náplní této pozice je nejenom nákup výrobních materiálů (především kovů), ale také nástrojů, strojů a různých zařízení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Klient Vám může nabídnout:
- zázemí stabilní zahraniční společnosti
- spokojené kolegy, nízkou fluktuaci ve společnosti
- zaškolení na tuto pozici a její předání
- 5 týdnů dovolené
- 13. plat
- závodní stravování
- příspěvky na penzijní připojištění

Nástup je možný dle dohody (nejpozději však do konce r.2014)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Zahraniční výrobní společnost strojírenského zaměření primárně dodávající do automobilového průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky na tuto pozici jsou:
- min.SŠ technického směru (strojírenství přednostně)
- technické myšlení, praxe ve výrobní sféře min.3 roky (strojírenství výhodou)
- nutná je dobrá znalost kovů a slitin
- praxe v nákupu výhodou, není ale nutná
- dobrá znalost AJ nebo NJ
- schopnost pracovat dle technické dokumentace
- ŘP sk.B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nacházíme společnostem kvalifikované osobnosti s dlouhodobě pozitivním vlivem na úspěch v jejich podnikání a zároveň nabízíme diskrétní, osobní a profesionální přístup při řešení konkrétních požadavků v oblasti lidských zdrojů.

Kandidátům nabízíme spolehlivé a důvěryhodné poradenství pro jejich další profesní rozvoj.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1790164  Datum zveřejnění: 24.9.2014