Referent/ka prodeje s Fj (A1480)

PERSONALISTÉ.CZ

Místo práce
Královéhradecký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- péče o zákazníky
- příprava a expedice objednávek
- práce s interním softwarem

Informace o náboru

Nabízíme:

- zázemí úspěšné společnosti v oboru
- odpovídající mzdové ohodnocení
- zaměstnanecké výhody
- příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv
- možnost zajištění ubytování případně i příspěvek na něj

Místo výkonu práce: Nová Paka

Pokud Vás naše inzerce zaujala, zašlete nám, prosím, své strukturované CV.
Těším se na setkání s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

přední internetový prodejce především v oblasti parfémů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání
- vynikající znalost Francouzského jazyka (rodilý mluvčí vítán)
- znalost dalšího světového jazyka výhodou (angličtina)
- prodejní dovednosti
- orientace na zákazníka, komunikativnost
- časová flexibilita, samostatnost, logické a kreativní myšlení
- znalost MS Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nacházíme společnostem kvalifikované osobnosti s dlouhodobě pozitivním vlivem na úspěch v jejich podnikání a zároveň nabízíme diskrétní, osobní a profesionální přístup při řešení konkrétních požadavků v oblasti lidských zdrojů.

Kandidátům nabízíme spolehlivé a důvěryhodné poradenství pro jejich další profesní rozvoj.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1834973  Datum zveřejnění: 14.8.2014