Project manager - junior/senior

PERSONALISTÉ.CZ

Místo práce
Králové-hradecko, CR, Královéhradecký kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 50000 Kč/měsíc, dle znalostí a zkušeností

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte uplatnění v oblasti řízení výrobních projektů?

Pro zahraniční vývojovo-výrobní společnost, působící v oblasti sériové výroby, medical, která skýtá spíše rodinné a příjemné pracovní prostředí, hledáme Projektového manažera.

Uvítají jak zkušeného manažera, tak absolventa s potenciálem pro tuto pozici.

Společnost je personálně stabilní. Působí v oblasti medical a má stabilní zákazníky a odbyt, plus podporu mateřské společnosti.

Tato pozice bude obnášet koordinaci jak náběhu nových produktů do sériové výroby, tak změnová řízení na stávajích produktech u běžící výroby.
Metodické vedení týmů v rámci projektů.

Požadavky na vhodné adepty jsou:
- VŠ technického směru (strojírenství, materiálové inženýrství, polymery, případně chemické - anorganika)
- pozice je vhodná pro juniora/absolventa, rovněž pro adepta se znalostí koordinace výrobních projektů (sériová výroba)
- velmi dobrá znalost AJ slovem i písmem nutná
- dobrý znalost MS Office, ERP systémů
- výborné komunikační, prezentační a organizační schopnosti, loajalitu, týmového ducha, flexibilitu a ochotu k občasným služebním cestám

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám společnost může nabídnout?
- kariérní příležitost pro juniorní kandidáty
- stabilní, přátelské až rodinné prostředí
- HPP, dlouhodobou spolupráci
- dobré platové ohodnocení
- balíček firemních benefitů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Zahraniční vývojovo-výrobní společnost, sériová výroba pro medical klienty. Produkt - zdravotnická technika.
Personálně stabilní společnost, závod na Hradecku menší-až střední velikosti. Příjemná pracovní atmosféra - dobré vztahy.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

medical, polymery

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nacházíme společnostem kvalifikované osobnosti s dlouhodobě pozitivním vlivem na úspěch v jejich podnikání a zároveň nabízíme diskrétní, osobní a profesionální přístup při řešení konkrétních požadavků v oblasti lidských zdrojů.

Kandidátům nabízíme spolehlivé a důvěryhodné poradenství pro jejich další profesní rozvoj.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1839925  Datum zveřejnění: 24.9.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 50000 Kč/měsíc, dle znalostí a zkušeností