Mistr výroby

PERSONALISTÉ.CZ

Místo práce
Okres Teplice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro výrobní expandující společnost se sídlem v Teplicích hledáme vhodného uchazeče na pozici mistra.
Pokud máte obdobnou praxi ve výrobě a velmi dobré schopnosti předávat informace a komunikovat napříč firmou, neváhejte nás kontaktovat.

Popis pozice:
- komplexní řízení všech činností spojených se svěřenou výrobou
- spolupráce při sestavování výrobních a pracovních plánů
- provádění rozpisu plánovaných výrobních úkolů
- řízení práce všech podřízených pracovníků (cca 25), kontrola jejich práce, zajištění kvalitní komunikace směrem k vedení závodu
- zajištění včasného přísunu materiálu
- navrhování, příprava a realizace nápravných opatření k zajištění pozitivního vývoje v oblasti výroby
- zajišťování sledování kvality výroby
- zodpovědnost za dodržování BOZP

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí mezinárodní expandující společnosti
- příjemný pracovní kolektiv
- firemní benefity: stravenky, 25 dnů dovolené, příspěvek na životní pojištění, kulturní akce a další

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Expandující výrobní strojírenská společnost s historií.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- cca 3- 5 let praxe ve výrobě na obdobné pozici
- ÚSO vzdělání nebo vyučení
- organizační a komunikační schopnosti, tvořivost, pružnost, rozhodnost, technická erudice
- dostačující pasivní znalost aj (reporty apod.)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nacházíme společnostem kvalifikované osobnosti s dlouhodobě pozitivním vlivem na úspěch v jejich podnikání a zároveň nabízíme diskrétní, osobní a profesionální přístup při řešení konkrétních požadavků v oblasti lidských zdrojů.

Kandidátům nabízíme spolehlivé a důvěryhodné poradenství pro jejich další profesní rozvoj.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1913479  Datum zveřejnění: 11.4.2015