Elektromechanik

PERSONALISTÉ.CZ

Místo práce
Okres Teplice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- řešení větších a komplexnějších problémů chodu strojů a zařízení v oblasti elektro podle stanoveného měsíčního plánu
- supervize nad činností externích firem v oblasti elektro
- plnění úkolů v oblasti elektro ( 5S, Smed, stěhování a upgrade linek apod.)
- servisní činnost na řídících systémech podle pokynů vedoucího údržby

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce v mezinárodní společnosti, která expanduje
- příjemné pracovní prostředí
- firemní benefity: stravenky, 25 dnů dovolené, příspěvek na životní pojištění, kulturní akce a další

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Výrobní strojírenská expandující společnost s historií na trhu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- ÚSO / SŠ vzdělání elektro
- flexibilita
- znalost odborných předpisů a vyhlášek v oboru elektro ( vyhláška 50 / 1978 Sb.)
- uživatelská znalost PC
- schopnost jednat s externími firmami
- znalost práce s elektro-dokumentací a znalost principů její tvorby
- znalost principů funkční bezpečnosti
- čtení a orientace v elektrických, pneumatických a hydraulických schématech
- znalost měření běžnými elektrickými a elektronickými měřícími přístroji
- základní znalosti pneumatických prvků a obvodů
- znalost systémů PLC
- využívání softwaru Symatic S5, S7

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nacházíme společnostem kvalifikované osobnosti s dlouhodobě pozitivním vlivem na úspěch v jejich podnikání a zároveň nabízíme diskrétní, osobní a profesionální přístup při řešení konkrétních požadavků v oblasti lidských zdrojů.

Kandidátům nabízíme spolehlivé a důvěryhodné poradenství pro jejich další profesní rozvoj.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1913500  Datum zveřejnění: 8.1.2015