Asistent(ka) marketingu s aj

PERSONALISTÉ.CZ

Místo práce
Ústecký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro výrobní společnost hledáme na nově vytvářenou pozici uchazeče na pozici asistenta/ky do oddělení marketingu.
Hlavní náplní práce bude administrativní podpora managera marketingu.
Pozice je vhodná pro uchazeče s asistentskou či administrativní prací a aktivní znalostí aj.
Neváhejte nás kontaktovat, více informací Vám rádi sdělíme osobně.

Popis pozice:
- správa dat
- běžná administrativa a administrativní podpora managera
- výpomoc pořádaných kampaní a dalších aktivit spojených s činností marketingového oddělení
- údržba webových stránek, profilu na Facebooku a další online aktivity

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí stabilní firmy
- příspěvek na stravování
- příspěvek na ŽP po odpracovaném roce
- odměna za nízkou nemocnost

Lokalita a nástup: Litoměřicko/ihned nebo dle dohody

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Stabilní výrobní společnost s dlouhouletou historií, která hledá uchazeče na nově vytvářenou pozici v marketingu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání
- praxe na asistentské či administrativní pozici (office manager)
- výborná znalost práce s MS Office a dobrá znalost grafických programů vítána
- cit pro český jazyk a pokročilá znalost anglickího jazyka
- komunikativnost, systematičnost, pečlivost, smysl pro organizaci a pořádek
- schopnost rychlé adaptace v novém prostředí a schopnost se rychle zorientovat, učit se

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nacházíme společnostem kvalifikované osobnosti s dlouhodobě pozitivním vlivem na úspěch v jejich podnikání a zároveň nabízíme diskrétní, osobní a profesionální přístup při řešení konkrétních požadavků v oblasti lidských zdrojů.

Kandidátům nabízíme spolehlivé a důvěryhodné poradenství pro jejich další profesní rozvoj.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1936591  Datum zveřejnění: 23.11.2014