Specialista kooperací - formy (plasty a kovy)

PERSONALISTÉ.CZ

Místo práce
Olomoucko, Olomoucký kraj
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned nebo dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte skutečně silného zaměstnavatele?

Hledáme zkušené techniky s přímou znalostí návrhů a výroby forem na vstřikování plastů nebo tlakové lití kovů.

Máme otevřené 2 pozice, které obnáší koordinaci outsourcingu forem (tedy komplexní zastřešení externích zakázek pro formy na plasty a kovy v kooperacích).

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám, krom zajímavého platu, mohou nabídnout?
- zajímavé projekty včetně vývoje, přímé napojení na automobilky (TIER1)
- zázemí úspěšné, technologicky dobře vybavené, velké nadnárodní společnosti
- 5 týdnů dovolené
- možnost vybírat si přesčasové hodiny
- penzijní připojištění (500 měsíčně)
- příspěvek na ubytování nebo služební byty (pro mimo-regionální adepty)
- 13. až 14. plat
- regenerační příspěvky
- vzdělávání (jazyky a další)

Nástup možný ihned nebo dle dohody/Vašich možností.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Přímý dodavatel do automobilek - TIER1
Velká nadnárodní společnost s vlastním vývojem přímo v závodu v CR.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme adepty kteří splňují:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru (strojní nebo polymery)
- min. 5letou přímou zkušenost v oblasti návrhu nebo výroby forem (plasty, kovy)
- velmi dobrou znalost AJ nebo NJ slovem i písmem
- dobrou znalost MS Office a alespoň základní/orientační znalost 3D SW (vyšší úroveň bude vítána)
- flexibilitu a ochotu ke služebním cestám, ŘP sk.B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nacházíme společnostem kvalifikované osobnosti s dlouhodobě pozitivním vlivem na úspěch v jejich podnikání a zároveň nabízíme diskrétní, osobní a profesionální přístup při řešení konkrétních požadavků v oblasti lidských zdrojů.

Kandidátům nabízíme spolehlivé a důvěryhodné poradenství pro jejich další profesní rozvoj.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1936980  Datum zveřejnění: 24.11.2014