Konstruktér

PERSONALISTÉ.CZ

Místo práce
Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro prestižní mezinárodní výrobní strojírenskou společnost hledáme nové kolegy do týmu konstrukce.
Pokud hledáte novou profesní příležitost v technologicky zajímavé společnosti a práci na projektech tvořených na zakázku, neváhejte nás kontaktovat.

Popis pozice:
- konstrukce mechanických skupin strojů
- práce ve 3D CAD
- vyhotovení výkresové dokumentace, - vyhotovení konstrukčních kusovníků
- spolupráce s elektrokonstrukcí a ostatními odděleními
- komunikace s dalšími závody v Čechách a zahraničí

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce v mezinárodní firmě výrobního charakteru využívající moderní technologie
- zajímavá a různorodá pracovní náplň s možností seberealizace
- podpora osobního růstu a možnost dalšího vzdělávání
- zaměstnanecké výhody (např. firemní jazykové kurzy, další odborné vzdělávání v rámci interních firemních programů, stravování, penzijní připojištění, zaměstnanecké akce, podora při relokaci, vlastní ubytovací zařízení a další)

Lokalita a nástup: Mělnicko/ihned nebo dle dohody

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Technologicky zajímavá mezinárodní strojírenská společnost, která díky novým projektům hledá nové kolegy do týmu konstrukce.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ strojní
- aktivita, vlastní iniciativa, flexibilita
- znalost 3D konstrukčních systémů CAD
- systematičnost, tvořivost, smysl pro detail
- dobrá znalost německého nebo anglického jazyka
- řidičský průkaz skupiny B
- ochota jezdit na služební cesty do zahraničí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nacházíme společnostem kvalifikované osobnosti s dlouhodobě pozitivním vlivem na úspěch v jejich podnikání a zároveň nabízíme diskrétní, osobní a profesionální přístup při řešení konkrétních požadavků v oblasti lidských zdrojů.

Kandidátům nabízíme spolehlivé a důvěryhodné poradenství pro jejich další profesní rozvoj.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1937438  Datum zveřejnění: 12.3.2015