Inženýr obrábění - absolvent/junior

PERSONALISTÉ.CZ

Místo práce
Pardubicko, Pardubický kraj
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned nebo dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
24000 - 27000 Kč/měsíc, dle znalostí a případných zkušeností

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajímala by Vás technologie obrábění?
Chcete se podílet na vývoji a výrobě velmi sofistikovaných strojů?

Hledáme juniory/absolventy VŠ technického směru (strojní a elektro), pro zahraniční vývojovo-výrobní společnost, která nabírá nové členy do svých rostoucích týmů.
Společnost se rozšiřuje, staví nové prostory a je velmi nakloněna právě absolventům VŠ, které dokáže jak ubytovat, tak odbornostně zaškolit.

Klient má v rámci ČR několik závodů i včetně vývoje.

Tato pozice bude obnášet osvojení si technologie broušení, expertní působení jak při výrobě jednotlivých strojů na zakázku dle přesně stanovené specifikace, tak precizní nastavení stroje, zkoušky a další odborné aktivity.
Součástí bude denní spolupráce se všemy technickými tými závodu i v rámci celé skupiny, ale i klienty (ze zahraničí především).

Co od Vás očekáváme?
- VŠ technického směru (strojní či elektro)
- znalost NJ alespoň na mírně pokročilé úrovni
- proaktivní přístup v rámci profesního rozvoje a sebevzdělávání

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám klient může nabídnout?
- zázemí zahraniční rostoucí, prospěrující společnosti. Minimální fluktuaci, dobré pracovní klima, mladý kolektiv, vlastní vývoj
- zaškolení, profesní růst i možný kariérní růst, předání know-how společnosti (vlastní školící centrum, konkrétní systém zaškolení)
- ubytovací kapacity pro nové kolegy z jiného regionu
- vlastní školící program a školící centrum
- aktivní využití cizích jazyků, cestování
- 13.plat, příspěvky na životní připojištění (600Kč) a jiné hmotné benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

zahraniční vývojovo-výrobní společnost (výrobní technologie)
zakázková forma výroby - primárně export
společnost se rozšiřuje a nabírá nové kolegy do inženýringu

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

strojní nebo elektro

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nacházíme společnostem kvalifikované osobnosti s dlouhodobě pozitivním vlivem na úspěch v jejich podnikání a zároveň nabízíme diskrétní, osobní a profesionální přístup při řešení konkrétních požadavků v oblasti lidských zdrojů.

Kandidátům nabízíme spolehlivé a důvěryhodné poradenství pro jejich další profesní rozvoj.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2023860  Datum zveřejnění: 23.2.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 24000 - 27000 Kč/měsíc, dle znalostí a případných zkušeností