Junior kvality engineer - dokumentace

PERSONALISTÉ.CZ

okres Hradec Králové, Královéhradecký kraj, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned nebo dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 27000 Kč/měsíc, dle zkušeností a znalostí

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme šikovného a samostatného adepta (spíše juniora), kterému vyhovuje práce s dokumentací a daty.

Takovému adeptu nabízíme příležitost načerpat zkušenosti a znalosti v oblasti výrobní kvality, kde by započal jako Juniorní kvality inženýr.

Jedná se o novou pozici - posilu týmu s úkolem zajišťovat data, tvořit a spravovat dokumentaci týkající se kvality.

Předpokladem pro úspěch v daném výběrovém řízení je:
- dobrá znalost EXCELu
- min. SŠ vzdělání (technického směru bude výhodou, není však podmínkou)
- smysl pro efektivní tok dat a komunikaci, práci s daty, systémy a dokumentací (přímá zkušenost s ERP systému, tvorbou dokumentace, správou a toky dat velkou výhodou)
- aktivní znalost AJ slovem i písmem (min. středně pokročilá úroveň/B1)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám klient může nabídnout?
- zázemí jedné z nejstabilnějších firem regionu/min.fluktuaci
- prosperující rozrůstající se společnost se zahraniční účastí
- možnost profesního růstu v oblasti výrobní kvality
- nástup možný ihned nebo dle dohody
- využití AJ a její zlepšení (NJ uvítají také): jazykové kurzy
- balíček firemních benefitů jako: závodní stravování, příspěvky na penzijní/důchodové připojištění, jazykové kurzy a jiné vzdělávání, atd.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

- nadnárodní výrobní společnost (sériová výroba, automotive segment)
- prosperující, rostoucí firma
- minimální fluktuace, dobré zázemí a firemní kultura

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

technický směr výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nacházíme společnostem kvalifikované osobnosti s dlouhodobě pozitivním vlivem na úspěch v jejich podnikání a zároveň nabízíme diskrétní, osobní a profesionální přístup při řešení konkrétních požadavků v oblasti lidských zdrojů.

Kandidátům nabízíme spolehlivé a důvěryhodné poradenství pro jejich další profesní rozvoj.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2033768  Datum zveřejnění: 3.3.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 27000 Kč/měsíc, dle zkušeností a znalostí