Vedoucí obchodního týmu pro Čechy

PERSONALISTÉ.CZ

Praha, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do společnosti, která se úspěšně pohybuje v oblasti stavebnictví (speciální izolační systémy, úspory energetiké náročnosti nemovitostí apod.) hledáme nového kolegu na pozici vedoucího obchodního týmu zaměřeného na lokalitu Čech.
Pokud máte praxi s vedením obchodního týmu ideálně v přímém prodeji a chuť na své zkušenosti navázat a úspěšně pokračovat v této činnosti, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám sdělíme více informací.
Popis pozice:
• vedení týmu obchodních zástupců
• odborný rozvoj a motivace týmu (aktivní doprovázení obchodníků v terénu a jejich školení – 4 dny práce v terénu – vzhledem k povaze produktu zejména odpolední hodiny, 1 den home office)
• pomoc při aktivním vyhledávání nových obchodních příležitostí a zvyšování objemu prodeje – náplní práce není aktivní obchod, nicméně není vyloučeno realizovat svůj obchodní případ
• analýzy vývoje prodejů, návrhy opatření ke zvýšení prodeje
• marketingové průzkumy, průzkumy spokojenosti zákazníků

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zázemí úspěšné firmy
• firemní kulturu založenou na otevřenosti a přátelských vztazích
• komplexní zaškolení a odborné vedení
• průběžné zvyšování kvalifikace a osobní rozvoj
• průměrná mzda cca 50 tis. Kč - fix 25 tis.+max. 10 tis. osobní ohodnocení+max. 10 tis. hodnocení výkonu + hodnocení za úspěšnost obchodníků v týmu + kvartální odměny za tým+roční odměny za svůj tým a divizi)
• firemní benefity – telefon, notebook, osobní automobil
• HPP

Informace o náboru

Lokalita a nástup:
Místo výkonu práce - celé Čechy (sever, jih, západ i východ), sídlo firmy Jihlavsko/ihned nebo dle dohody
Ideální místo bydliště uchazeče - Praha, střední Čechy, Vysočina kvůli cestování po regionu i do sídla firmy.

Kontakt: [email protected], 724308551

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Úspěšná společnost s dlouholetou historií v oblasti speciálních izolací a energetické úspory nemovitostí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ/SŠ vzdělání
• schopnost vést a motivovat obchodní tým (min. 1 rok zkušeností s vedením obchodního týmu podmínkou)
• vysoká úroveň obchodních dovedností (ideálně zkušenost s přímým prodejem produktů nebo služeb)
• výborné komunikační a prezentační dovednosti, schopnost zaujmout
• silná orientace na výsledky a tah na branku
• velmi dobré analytické schopnosti
• spolehlivost, samostatnost, flexibilita
• týmový přístup, loajalita, sdílení firemních hodnot
• ŘP sk. B, MS Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nacházíme společnostem kvalifikované osobnosti s dlouhodobě pozitivním vlivem na úspěch v jejich podnikání a zároveň nabízíme diskrétní, osobní a profesionální přístup při řešení konkrétních požadavků v oblasti lidských zdrojů.

Kandidátům nabízíme spolehlivé a důvěryhodné poradenství pro jejich další profesní rozvoj.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2075200  Datum zveřejnění: 8.4.2015