Specialista (controller) se zaměřením na SAP MM - zásoby

PERSONALISTÉ.CZ

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro mezinárodní výrobnní společnost hledáme specialistu s velmi dobrou orientací jak v účetnictví, tak v SAPu se aktivní znalostí angličtiny.

Popis pozice:
- kontrola stavu zásob po zaúčtování všech pohybů v měsíci, vyhodnocování ukazatelů
- podpora procesu měsíční uzávěrky zásob
- analýza chybných pohybů zásob jednotlivých materiálů
- podpora kontroly správnosti účtování o zásobách v modulu FI
- příprava podkladů pro externí audit
- práce se software SAP R/3

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí silné mezinárodní společnosti
- zajímavou a zodpovědnou práci v prosperující společnosti
- odpovídající mzdové ohodnocení
- zajímavé benefity (příspěvek na stravování, na kulturu, životní a penzijní připojištění, osobní ohodnocení a další)

Informace o náboru

Lokalita a nástup: Praha 9/dle dohody
Kontakt: [email protected], 724308551

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Mezinárodní společnost s dlouhou historií, špčka ve svém oboru s celosvětovým pokrytím.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

SAP - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min ÚSO vzdělání
- alespoň 3 rok praxe na obdobné pracovní pozici
- nutná znalost práce na PC - MS Office, Lotus Notes, SAP MM, FI
- znalost účetnictví CAS, IFRS
- pokročilá znalost AJ
- samostatnost, zodpovědnost, proaktivní a prozákaznický přístup
- komunikační a organizační schopnosti
- ŘP sk.B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nacházíme společnostem kvalifikované osobnosti s dlouhodobě pozitivním vlivem na úspěch v jejich podnikání a zároveň nabízíme diskrétní, osobní a profesionální přístup při řešení konkrétních požadavků v oblasti lidských zdrojů.

Kandidátům nabízíme spolehlivé a důvěryhodné poradenství pro jejich další profesní rozvoj.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2077931  Datum zveřejnění: 11.4.2015