Montér protipožárních zařízení - Švýcarsko

Personální správa s. r. o.

Místo práce
Švýcarsko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 24,41 franků/hodinu + příplatky

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta v oboru stavebnictví, hledáme šikovné řemeslníky na pozici Montér protipožárních zařízení (protipožární obklady a ucpávky) - SPRINKLER ve Švýcarsku.

Pokud hledáte změnu, nadprůměrné výdělky, kvalitní pracovní příležitost a jste spolehlivý, zručný a nevadí Vám práce v zahraničí tak hledáme právě Vás!

Místo výkonu – bude telefonicky upřesněno

Zaměstnanecké výhody, benefity

• dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr
• nadprůměrné výdělky od 24,41 franků/hodinu dle zkušeností a praxe
• zajištěné ubytování, hradí si zaměstnanec sám (přibližně 550 franků/měsíc na osobu)
• zdokonalení v cizím jazyce

Informace o náboru

Přijímáme i celé party sehraných řemeslníků, přičemž alespoň jeden musí umět plynule německy, případně francouzsky.

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis v českém nebo slovenském jazyce a také přeložený do němčiny na e-mail: [email protected] nebo nás kontaktujte na uvedeném telefonním čísle: +420 776 620 626 (na uvedené telefonní číslo volejte po 16 hodině!
Pokud vlastníte výuční list v oboru stavebnictví, zašlete je spolu s životopisem na výše uvedenou e-mailovou adresu přeložený do němčiny.

Prosíme jen seriózní, spolehlivé a zkušené zájemce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Stavebnictví.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Stavebnictví

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Francouzský jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Italský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Znalost v oboru – praxe s montáží hasicích zařízení - sprinkler
Vyučen nejlépe v příbuzném oboru (SOU)
Manuální zručnost
Dobrý zdravotní stav a fyzickou zdatnost
Zdravotní prohlídku (formou běžné vstupní zdravotní prohlídky)
Znalost německého jazyka – mírně pokročilá (francouzský nebo italský jazyk výhodou)
Spolehlivost!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost PERSONÁLNÍ SPRÁVA s.r.o. je registrovanou agenturou, v současné době má povolení k výkonu sprostředkování zaměstnání pro občany Evropské Unie, Švýcarské konfederace na území České republiky.

Chceme být dlouhodobým a stálým partnerem nejen pro stávající a nové klienty, ale hlavně pro své zaměstnance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1863616  Datum zveřejnění: 10.9.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 24,41 franků/hodinu + příplatky