Svářeč/Potrubář - Německo

Personální správa s. r. o.

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
Červen - Červenec 2015
Mzdové podmínky (brutto)
Bude upřesněno na osobním pohovoru v Německu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta v Německu, hledáme sehranou partu řemeslníků na demontáž starého potrubí a následnou montáž nového tepelného a vodovodního potrubí.

Nabízíme kvalitní pracovní příležitost v zahraničí pro spolehlivé a pracovité uchazeče.

Pokud máte zkušenosti s montáží, demontáží a svařováním, neváhejte a zašlete nám Váš strukturovaný životopis.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nadprůměrné výdělky
- zázemí prosperující společnosti
- zajištěné ubytování
- zdokonalení v německém jazyce
- po zapracování a dle výsledků možnost prodloužení pracovního uplatnění

Informace o náboru

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte a zašlete nám Váš životopis v českém (popř. slovenském) a zároveň také německém jazyce.
V případě, že budete vybráni pro osobní pohovor, osloví Vás přímo náš partner v Německu.

Místo výkonu – bude upřesněno na pohovoru.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Stavebnictví

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Vyučen nejlépe v přibuzném oboru (SOU)
- Praxe v demontáži a montáži potrubí, svařování
- Znalost čtení a schopnost práce podle výkresové dokumentace
- Zkušenost se svařováním CO2 a elektrodou
- Znalost německého jazyka na pokročilé úrovni PODMÍNKOU (bez této znalosti nebude životopis zařazen do výběrového řízení na tuto pozici)
- Praxe v zahraničí v oboru VÝHODOU
- Řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost PERSONÁLNÍ SPRÁVA s.r.o. je registrovanou agenturou, v současné době má povolení k výkonu sprostředkování zaměstnání pro občany Evropské Unie, Švýcarské konfederace na území České republiky.

Chceme být dlouhodobým a stálým partnerem nejen pro stávající a nové klienty, ale hlavně pro své zaměstnance.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2109574  Datum zveřejnění: 14.5.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Bude upřesněno na osobním pohovoru v Německu