Zarábaj ihneď, k tomu ubytovanie a doprava zdarma (operátor výroby)

PERSONÁLNY SERVIS - EUROTRADE - SK s.r.o.

Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

  • Miesto práce: miesto práce: Voderady, Moravskosliezsky kraj, Olomoucký kraj, Zlínsky kraj, Juhomoravský kraj, Vysočina, Pardubický kraj, Královohradecký kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Plzenský kraj, Juhočeský kraj, Stredočeský kraj, Košický kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Nitriansky kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Bratislavský kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): 420 - 550 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- zmenová práca na výrobnej linke
- práca v nadnárodnej spoločnosti
- stabilita
- motivačný a odmeňovací systém
MIESTO VÝKONU PRÁCE JE GALANTA, VODERADY
Iné výhody
Sociálny program: dochádzkový bonus, výkonnostný bonus
Príplatky za prácu nadčas a vo sviatok podľa Zákonníka práce, za prácu v sobotu 50 % a v nedeľu 100 %
Stravné lístky v hodnote 2,92 € na deň
Zálohy za každých 40 odpracovaných hodín
UBYTOVANIE ZDARMA, DOPRAVA DO ZAMESTNANIA ZDARMA !!!
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Elektrotechnický priemysel

Nadnárodná spoločnosť pracujúca v elektrotechnickom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
Požadovaná prax
Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno
ochota pracovať na dve zmeny, zručnosť, práca v stoji, ochota pracovať nadčas, občas práca aj v sobotu (za príplatok), pracujete v čistom prostredí s jemnou elektronikou a preto je potrebné mať na sebe celotelovú kombinézu s kuklou na hlave a rúškou

PERSONÁLNY SERVIS - EUROTRADE - SK s.r.o., spoločnosť má povolenie ako agentúra dočasného zamestnávania, vykonáva personálny leasing pre všetky väčšie nadnárodné spoločnosti.

Navštívte nás na www.pseurotrade.sk
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Počet zamestnancov
1500
Drevená 888 Zobrazit na mapě
924 01 Galanta
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce