Koordinátor - Česká republika

Personálny servis - SK, s.r.o.

Miesto práce
Česko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
upresnenie mzdových podmienok pri pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- kontakt medzi klientom (výrobou) a našou spoločnosťou
- spolupráca s manažmentom nášho klienta
- riadenie pracovníkov, ich koordinácia u klienta

- riadiaca pozícia v silnej a stabilnej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie a iné benefity
- služobný automobil, mobilný telefón, notebook
- možnosť kariérneho rastu

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis - [email protected].

Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí najlepšie spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Bezplatná linka:

0800 189 099 (SR)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

personálna agentúra

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

- skúsenosti s vedením ľudí (prax na podobnej pozícii je výhodou)
- ovládanie office - aplikácií na PC
- organizačné schopnosti, samostatnosť, zodpovednosť, odolnosť voči stresu
- komunikatívnosť
- flexibilita

Spoločnosť je jednou z popredných personálnych agentúr. Sme stabilným zamestnávateľom, firmou, ktorá vidí svoj potenciál vo svojich zamestnancoch.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1632984  Datum zveřejnění: 1.2.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: upresnenie mzdových podmienok pri pohovore