Anglicko - Balenie textilu a drobného tovaru - teplé sklady - vhodné aj pre páry ! - posledné odlety november 2014

PERSONELA s.r.o.

Miesto práce
Sheffield, Warrington, Veľká Británia
Termín nástupu
ihneď , ďalšie priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
6,31 - 8,5 GPP / 7,6 - 9,74 €/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa o jednoduchú prácu, nenáročnú a vhodnú pre všetky vekové katergorie - . Práca je vhodná aj pre dvojice a páry

Náplň práce je veľmi jednoduchá - jedná sa o balenie , skladanie, štítkovanie, etiketovanie, príprava tovaru na expedíciu, alebo aj praca na reklamáciach. Jedná sa o tovar ako je bižuterie, kabelky, textil a ale aj ďalší tovar

VEĽKA VÝHODA - PRED ODLETOM DO ANGLICKA VÁM VIEME UKÁZAŤ FOTOGRAFIE ZO SKLADOV, FOTOGRAFIE Z PRACOVISKA.

PRÁCA:
Pracovné smeny:
- pracuje sa na smeny
- 9 hodinové pracovné smeny

- príjemná pracovná atmosféra - teplota 20- 23 C
- poskytnutý aj tréning na zaškolenie

- zamestnávateľ Vám poskytne ochranné pracovné oblečenie

práca je vhodná pre ženy, mužov,páry ale aj skupinky
- zdravotné a sociálne poistenie odvádza zamestnávateľ podľa britskej legislatívy
- nárok na 20 dní platenej dovolenky za rok
- mzda je vyplácaná každý týždeň v piatok
- výplatná páska zasielaná na emailovú adresu
- možnosť nadčasov, priplatky za nadčasy
- možnosť zdokonaliť sa v angličtine /návšteva kurzov angličtiny-
platených i neplatených/

PRED odletom dostanete aj kontakt na managera do práce ale aj presnú adresu skladov - to znamená viete si polohu skladov pozrieť ješte na Slovensku na google maps.

- vrátenie daní po ukončení pracovného pobytu

UBYTOVANIE
- ubytovateľ Vás vyzdvihne na stanici

- ubytovanie je zabezpečené v zariadených domoch alebo bytoch
/chladnička, práčka, mikrovlnka..../

- ubytovanie nie je viazané na prácu - môžete si zabezpečiť aj vlastné ubytovanie

- asistencia so zabezpečením letenky, jízdenky

- poskytneme info o vybavení rodinných prídavkov

- poskytneme info o tax credit od 40 -60 GBP /vyplácaný týždenne k min.mzde/ !!!

- PÁRY, DVOJICE SÚ UBYTOVANÉ SPOLU A AJ SPOLU ROBÍ NA JEDNEJ SMENE

Pri podpise zmlúv ďalšie info: "Čo všetko musím vybaviť pred odletom zo Slovenska - /poisťovne, úrady práce,.../ ."

Informácie o výberovom konaní

- upozornenie - odpovedáme všetkým klientom !
- v prípade, že neobdržíte odpoveď na Vašu reakciu - kontaktujte nás akýmkoľvek spôsobom znovu - nie všetky emailové správy sú vždy doručené na Vaše emailové adresy.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Od roku 2006 je naším partnerom personálna spoločnosť , ktorá zamestnáva v oblasti služieb, poľnohospodárstva, priemyslu (Mark+Spencer, Zara, TESCO, Asda, TK Maxx/

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

- výborné základy anglického jazyka - mierne pokročilá
- dobrý zdravotný stav - psychický aj fyzický
- flexibilita
- ochota prať
- všetky vekové kategorie

PERSONELA s.r.o. Zvolen je slovenská náborová spoločnosť, ktorá zabezpečuje kvalifikované a nekvalifikované pracovné sily zamestnávateľom prevažne v EÚ. Zvolen bola v roku 2011 ocenená ako TOP10 v Recruit Rank Awards 2011.. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1525646  Datum zveřejnění: 5.11.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 6,31 - 8,5 GPP / 7,6 - 9,74 €/