Anglicko - študenti ale i kmeňový zamestnanec - základy AJ - dievčatá, chalani - balenie hydiny a kuracích polotovarov - odlet 19.7. alebo 22.7.2014

PERSONELA s.r.o.

Miesto práce
Veľká Británia
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
od £6.31 - £7.89

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme dievčatá, chalanov, mužov, ženy, páry, skupinky

Hlavná podmienka výborný zdravotný stav

Náplňou práce je:

- balenie a triedenie kuracieho mäsa
- príprava polotovarov
- štítkovanie
- etiketovanie
- vybavovanie objednávok
- práca s debničkami
- príprava tovaru na expedíciu
- práca s ručným skenerom

PÁRY, DVOJICE SÚ UBYTOVANÉ SPOLU A AJ SPOLU ROBÍ NA JEDNEJ SMENE

Je poskytnutý aj tréning na zaškolenie /platený zácvik/ - nemusíte mať prax

Pracovné smeny:
- pracuje sa na 3 smeny:
- pondelok/piatok:06:00 -14:00 hod
- pondelok/piatok: 09:30 - 18:30 hod
- nedeľa/utorok: 14:00 - 22:00 hod
POZOR po 12 týždňoch - možnosť stať sa kmeňovým zamestnancom fabriky !!!!

- zamestnávateľ Vám poskytne pracovné oblečenie
- zdravotné a sociálne poistenie sa každému zamestnancovi odvádza
zo mzdy podľa platných britských zákonov
- nárok na 20 dní platenej dovolenky za rok
- mzda je vyplácaná každý týždeň v piatok na anglický účet -
poskytneme informácie o zriadení účtu
- možnosť nadčasov, príplatky za nadčasy, príplatky za víkendy,

- vrátenie daní po ukončení pracovného pobytu

- ubytovanie je zabezpečené v cene 60-70 GBP GBP na týždeň

- ubytovanie nie je viazané na prácu - v prípade záujmu možnosť aj
vlastného ubytovania

- asistencia so zabezpečením letenky, jízdenky

- info o vybavení rodinných prídavkov

- tax credit od 40 -60 GBP /vyplácaný týždenne k min.mzde/ !!!

Uprednosťnujeme osobné stretnutie ale v prípade že, nemôžete pricestovať do Zvolena, môžeme vše vyriešiť telefonicky, poštou, skenerom.

Uprednostňujeme osobný kontakt ale nevyžadujeme ho.

Pri podpise zmlúv ďalšie info: "Čo všetko musím vybaviť pred odletom zo Slovenska - /poisťovne, úrady práce,.../ ."

ďalšie informácie na našich stránkach alebo pri osobnom, emailovom alebo telefonickom kontakte

Informácie o výberovom konaní

-upozornenie - odpovedáme všetkým klientom !
- v prípade, že neobdržíte odpoveď na Vašu reakciu - kontaktujte nás
akýmkoľvek spôsobom znovu - nie všetky emailové správy sú vždy
doručené na Vaše emailové adresy.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Personela s.r.o. Zvolen je slovenská náborová spoločnosť, ktorá zabezpečuje kvalifikované a nekvalifikované pracovné sily zahraničným agentúram a zamestnávateľom prevažne v krajinách EÚ.

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania AA/2008/36917/11516/OISSvydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave a britskej licencie GLA, GLA PERS006, vydanej Úradom pre udeľovanie licencií sprostredkovateľom práce vo Veľkej Británii.
Personela s.r.o. Zvolen bola v roku 2011 ocenená ako TOP10 v Recruit Rank Awards 2011-poplatok za služby jednostopäťdesiat euro

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrý zdravotný stav
- vek od 18 - 54v rokov
- komunikatívnosť, zodpovednosť
- výborné základy anglického jazyka

PERSONELA s.r.o. Zvolen je slovenská náborová spoločnosť, ktorá zabezpečuje kvalifikované a nekvalifikované pracovné sily zamestnávateľom prevažne v EÚ. Zvolen bola v roku 2011 ocenená ako TOP10 v Recruit Rank Awards 2011.. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1761411  Datum zveřejnění: 14.7.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od £6.31 - £7.89