Animátori do Španielska. Zabezpeč si prácu na leto!

PERSONELLYS

Veľká Británia, Zahraničie - ostatné, Taliansko, Cyprus, Španielsko, Grécko, Malta
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
dohodou (najmä apríl, máj, jún 2015)
1000 - 1200 EUR/mesiac, od 720 € v čistom/mesačne + strava a ubytovanie zdarma.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizovanie programu pre hotelových hostí. Detské, športové, večerné animácie, športové turnaje, tanečná show, mini klub atď. záleží od pozície. Pracuje sa 5-6 dní v týždni, cca 8-10 hodín denne, záleží od pozície. Pracovná zmluva na minimálne 3 mesiace s možnosťou predĺženia, resp. dohodou.

ubytovanie zdarma
strava 3 x denne zdarma
zdravotné a sociálne poistenie hradené zamestnávateľom v Španielsku
asistenčné služby agentúry pred vycestovaním, počas pobytu i po návrate
práca v medzinárodnom kolektíve a vylepšenie jazykových znalostí
po dohode možný príspevok zamestnávateľa na letenku

Váš životopis v AJ alebo NJ jazyku zašlite spolu s fotografiou na mail: [email protected]
Vyhovujúci uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor so španielskym zamestnávateľom, ktorý sa uskutoční 14. marca 2015 v Bratislave.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Zúčastnite sa náboru animátorov osobne so španielskym zamestnávateľom 14.3.2015 v Bratislave a staňte sa súčasťou medzinárodného tímu animátorov! Obsadzujeme pre významnú španielsku spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na európskom trhu aktívnych, komunikatívnych a usmievavých animátorov do 4* a 5* hotelov v Španielsku. Výborné platové podmienky. Španielska pracovná zmluva na cca 3 mesiace s možnosťou predĺženia resp. podľa dohody. Nadštandardné platové podmienky. Ubytovanie a strava zdarma!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

anglický alebo nemecký alebo francúzsky alebo ruský jazyk na mierne pokročilej úrovni - schopnosť komunikácie
druhý svetový jazyk výhodou
aktívna a priateľská osobnosť, ktorá má rada šport, tanec, deti, zábavu a prácu s ľuďmi
predošlá prax nie je podmienkou
flexibilita a samostatnosť
príjemný vzhľad a vystupovanie
organizačné schopnosti

PERSONELLYS je pracovno-poradenská agentúra so zameraním na prácu v zahraničí. Dlhoročné skúsenosti s prácou s ľuďmi Vám garantujú jedinečnú starostlivosť a individuálny prístup. Uchádzačom asistujeme pred vycestovaním do zahraničia i počas celého pracovného pobytu. Spolupracujeme so starostlivo vybranými zamestnávateľmi a zabezpečujeme nadštandardné služby a poradenstvo. Zameriavame sa najmä na krajiny Európskej únie. V našej ponuke práce nájdete letné brigády pre študentov, sezónne práce ako aj práce na trvalý pracovný pomer. Obsadzujeme hlavne pozície v hoteloch, reštauráciách, vo výrobe a v poľnohospodárstve.
Komplexný balíček služieb a poradenstva dvesto euro.

Veríme, že aj Vám zabezpečíme prácu podľa Vašich predstáv!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2031272  Datum zveřejnění: 28.2.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1000 - 1200 EUR/mesiac, od 720 € v čistom/mesačne + strava a ubytovanie zdarma.