Можливість для людей з України

Strojní Zámečník | Dolní Benešov | 30 000 - 37 000 Kč

Personnel Service 4you s.r.o.

Místo práce
Dolní Benešov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 37 000 Kč/měsícNavíc ke mzdě můžete získat kvartální odměny za splněné výsledky

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náš klient se v současné době specializuje především na výrobu armatur, technologických celků a souvisejících služeb. Díky širokému sortimentu výrobků, kvalitě výroby, přizpůsobivosti požadavkům zákazníků a lidskému přístupu je již řadu let vyhledávaným partnerem mnoha malých i velkých firem nejen v České republice. Její produkce směřuje ze 70 % do zemí celého světa.​

Plat:30 000 - 37 000 Kč hrubého

Místo výkonu práce: Dolní Benešov

Pracovní pozice: Strojní Zámečník

  • Příprava dílů pro montáž
  • Sestavení, montáž a instalace doplňků
  • Provádění přezkušování a ověřování funkcí zařízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Stravenkový paušál ve výši 107,-Kč netto/den, sick days, 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zvýhodnění telefonní tarif (pro Vás i celou rodinu)
  • Parkování (počítáme i s Vaším vozem)
  • Pohodový dojezd a odjezd (MHD, auto, vlak)
  • Stabilní práci, perfektní vybavení a dost dobrý strojový park
  • Čisté a férové pracovní prostředí
  • Stabilní měsíční mzdu a příplatky,
  • Navíc ke mzdě můžete získat kvartální odměny za splněné výsledky
  • 7,5 hodinovou pracovní směnu (pondělí až pátek)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Vyučení v technickém oboru

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Technické myšlení - Mírně pokročilý
Technické kreslení - Mírně pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Ano

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Očekáváme

  • vyučení v technickém oboru
  • orientaci v technických výkresech a schématech
  • velkou výhodou pro vás bude, pokud máte platné nařízení vlády 194/2022 Sb. (bývalá vyhláška 50/1978 Sb. § 6)
  • řidičský průkaz sk. B výhodou
  • pečlivost, samostatnost a zodpovědný přístup k práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme dynamická dceřiná společnost, která patří mezi největší hráče personálních agentur v Evropě. Působíme na trhu již několik let, díky čemu Ti pomůžeme najít vhodné zaměstnaní. S námi se budeš rozvíjet a posuneš se dál!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci

Kontakt

Kontaktní osoba: Sandra Kotwicka
Tel.: +420739089663
E-mail: poslat životopis
ID: 4812560  Datum zveřejnění: 19.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc