Senior QA Specialist

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V tomto týmu budete:
- zastávat roli inovátora a mentora v oblasti procesů a technologií souvisejících s QA
- zkoumat uživatelské požadavky z hlediska akceptačního testování
- tvořit celkové testovací strategie, vývoj, spouštění a vyhodnocování testů
- pomáhat s identifikací nedostatků a validací jejich řešení
- spolupracovat s dalšími specialisty dle agilních metodik vývoje

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr (plný úvazek)
- společnost nabízí plat dle znalostí a zkušeností uchazeče a další výhody, jako je práce v mezinárodním prostředí, možnost služebních cest do zahraničí, stravenky, společné víkendové akce, kurzy angličtiny, příspěvek na penzijní a životní připojištění

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis v českém a anglickém jazyce s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pozici obsazujeme pro stabilní americkou společnost s rostoucím vývojovým centrem v Brně.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

4

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- velmi dobrá znalost oblasti automatizovaného testování
- znalost různých metodologií a přístupů k testování SW
- dobrá znalost skriptovacích jazyků
- zkušenosti s nástroji pro automatizované testování (např. Selenium, Cucumber)
- zkušenosti s konfiguračními a integračními testy
- komunikativní znalost AJ
- alespoň 4-5 let zkušeností v oblasti automatizovaného testování
- VŠ vzdělání technického směru (alespoň Bc.)
- ochota občas cestovat do zahraničí (cca 1x za rok)
- velmi dobré komunikační schopnosti, analytické a logické myšlení, kreativita, samostatnost, ochota učit se nové věci a hledat nové cesty řešení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1836559  Datum zveřejnění: 22.9.2015