SAP specialista FI (zahraniční projekty)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Primární úkoly na této pozici budou:
- poskytování systémové SAP expertízy, zejména návrh procesů v rámci implementačních projektů
- podpora procesů konfigurace a customizingu v požadovaném termínu i kvalitě
- analýza a integrace business požadavků
- spolupráce s ostatními mezinárodními týmy na sběru požadavků a návrhu řešení, psaní/kontrola funkční specifikace
- podpora při nasazování a post-implementační fázi jako člen implementačního týmu
- sdílení technických znalostí a poskytování školení uživatelům
- podpora standardizace business procesů v různých lokalitách
- samostatná práce pod minimálním dohledem napříč různými časovými pásmy (EMEA)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek
- atraktivní platové ohodnocení (dle zkušeností)
- možnost kariérního růstu, každodenní využití angličtiny, široké spektrum zaměstnaneckých benefitů, flexibilní pracovní doba, školení

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis v českém a anglickém jazyce s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.
Pokud bychom se do 10 dnů neozvali, bohužel jste nepostoupil/a do užšího výběrového kola. Vyrozumění o neúspěchu nerozesíláme, můžete se ale samozřejmě informovat telefonicky.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pro prestižní nadnárodní společnost hledáme zkušeného SAP specialistu zaměřeného na modul FI.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

SAP - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrá znalost SAP modulu FI a souvisejících business procesů
- znalost specifikace, vývoje a testování SAP
- výhodou znalost ABAP
- plynulá znalost AJ
- zkušenosti na seniorské SAP pozici (Key user, analytik)
- podmínkou prokazatelné zkušenosti z implementačních projektů SAP
- nutné zkušenosti se školením uživatelů
- výhodou zkušenosti s mezinárodními projekty
- VŠ vzdělání (alespoň Bc.)
- výborné komunikační schopnosti a interpersonální týmové dovednosti, samostatnost a schopnost řešit komplexní problémy, dobré analytické a rozhodovací schopnosti
- ochota cestovat do zahraničí min. 60 % času - střídavá práce v zahraničí a ČR

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1850324  Datum zveřejnění: 29.8.2014