C,C++/Linux programátor

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplní bude:
- návrh, analýza a vývoj komunikačních systémů
- rozšiřování a podpora stávajících VoIP systémů a síťových aplikací
- práce v agilním týmu na mezinárodních projektech v oboru telekomunikací

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek
- zajímavé platové ohodnocení
- jiné výhody: práce v mezinárodním prostředí, stabilita velké mezinárodní společnosti, možnost profesního růstu, přístup k nejmodernějším technologiím, jazykové i odborné vzdělávání, týden dovolené navíc, stravenky, příspěvky na penzijní připojištění

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis v českém a anglickém jazyce s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

IT společnost zabývající se komunikačními řešeními.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

UNIX/Linux - Pokročilý
C - Pokročilý
C++ - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrá znalost jazyků C/C++
- dobrá znalost OS Linux/Unix
- výhodou znalost skriptovacích jazyků (Bash, Perl, Python)
- dobrá komunikativní znalost AJ, znalost NJ výhodou
- pozice je vhodná pro zkušenější vývojáře se znalostí SIP protokolů
- VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru
- analytické myšlení a schopnost řešit problémy, touha učit se nové věci, samostatnost, flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2015487  Datum zveřejnění: 2.9.2016