Senior SW vývojář (ASP.NET)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

K vaší náplni práce bude patřit:
- zakázkový vývoj webových aplikací a informačních systémů
- produkty vyvíjené na základě požadavků zákazníka
- programování na platformě .NET
- zodpovědnost za základní testování produktu (unit testy)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek
- společnost nabízí zajímavé platové ohodnocení dle znalostí a zkušeností uchazeče, flexibilní pracovní dobu, možnost dalšího vzdělávání a certifikací, mobilní telefon, notebook, příspěvek na stravování a různé firemní akce

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis v českém a anglickém jazyce s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.
Pokud bychom se do 10 dnů neozvali, bohužel jste nepostoupil/a do užšího výběrového kola. Vyrozumění o neúspěchu nerozesíláme, můžete se ale samozřejmě informovat telefonicky.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pozici obsazujeme pro českou SW společnost zaměřenou na vývoj a implementaci informačních systémů se sídlem v Brně

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

C# - Pokročilý
ASP.NET - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

4

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- velmi dobrá znalost programování v C#/ASP.NET
- znalost technologií ASP.MVC, ADO.NET, WCF, EF a databáze MS SQL
- znalost MS Visual Studio
- aspoň pasivní znalost AJ
- alespoň 4 roky zkušeností s vývojem v C#/.NET
- zkušenost s webovými technologiemi (HTML, Javascript, JQuery)
- zkušenost s vývojem rozsáhlejších webových aplikací nebo informačních systémů
- VŠ vzdělání v IT, případně SŠ s adekvátní praxí
- řidičský průkaz sk. B
- komunikační dovednosti, schopnost práce v týmu, zodpovědný přístup k práci, samostatnost, spolehlivost, ochota rozšiřovat své znalosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2151505  Datum zveřejnění: 7.10.2015