JavaSE team leader (L3 podpora)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete:
- vést menší nově vznikající tým vývojářů, který se bude primárně zaměřovat na řešení klientských problémů a požadavků (L3 podpora)
- zpracovávat nové funkce terminálu
- mít na starosti systémové změny OS
- komunikovat s HW periferiemi
- analyzovat a opravovat nalezené chyby
- spolupracovat s kolegy z dalších úrovní podpory

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek
- společnost nabízí zajímavé platové ohodnocení dle zkušeností kandidáta
- jiné výhody: sickdays, školení na náklady společnosti, příspěvky na rekreaci, příjemné nové pracovní prostředí, občerstvení na pracovišti a další

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis v českém a anglickém jazyce s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pozici obsazujeme pro pražskou pobočku mezinárodně působící české společnosti, která se zabývá vývojem herních automatů a her.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Ostatní znalosti

Java - Pokročilý
SQL - Základy

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- velmi dobrá znalost JavaSE
- dobrá znalost OS Linux (ideálně distribuce Ubuntu/Debian)
- znalost JavaEE (základy Servlet API, Enterprise Java Beans)
- alespoň základní znalost SQL, TCP/IP
- alespoň pasivní znalost AJ
- minimálně 2 roky praxe s vývojem v Javě
- zkušenosti s vedením menšího týmu
- VŠ nebo SŠ technického směru
- samostatnost, analytické myšlení, zodpovědnost, komunikativnost, schopnost pracovat v týmu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2165961  Datum zveřejnění: 9.9.2015