Elektrikár do Rakúska, oblasť Voralberg

Pese s.r.o.

Miesto práce
Voralberg okolie Bregenzu, Rakúsko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do oblasti Voralberg elektrikárov ( stavebných i priemyselných ) s nástupom priebežne.

Znalosti so zapájaním rozvodových skríň je výhodou, ale nie podmienkou. Práca v rakúskom tíme a preto je znalosť nemeckého jazyka nutná aspoň na mierne pokročilej úrovni.

Ubytovanie je zabezpečené a hradené, plat na rakúsku pracovnú zmluvu od 1900 € v čistom.

13. a 14 -ty plat
Nadčasy extra s príplatkom

Životopis v nemeckom jazyku posielajte buď cez profesiu, alebo priamo mailom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Rakúska spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pese s.r.o - personálny servis
100 % Sprostredkovateľ = 100% Úspech

,,Wir sind die erste Wahl zu Ihrem nächsten Schritt,,

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním životopisu nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2974671  Datum zveřejnění: 14.3.2017