Hľadáme murárov do Rakúska

Pese s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
od 1900 € v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme murárov do Rakúska, ktorí ovládajú šalovacie, alebo obkladacie práce. Nemecký jazyk sa vyžaduje aspoň na mierne pokročilej úrovni. Ak ste ako skupina, môže byť na jedného nemčinára jeden bez znalosti nemeckého jazyka.

Rakúska pracovná zmluva. Plat podľa kolektívnej zmluvy v Rakúsku. Od ca. 1900 € v čistom na základné hodiny ca. 167 hodín už po stiahnutí ubytovania/ na mesiac. Nadčasy platené extra + ostatné podľa rakúskeho zákonníka práce. Ubytovanie je už vopred zaobstarané.

Životopis posielajte buď mailom na: [email protected], alebo cez profesiu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Spolupracujeme len s uznávanými zahraničnými spoločnosťami.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

stavebný priemysel

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pese s.r.o - personálny servis
100 % Sprostredkovateľ = 100% Úspech

,,Wir sind die erste Wahl zu Ihrem nächsten Schritt,,

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním životopisu nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3032328  Datum zveřejnění: 26.4.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 1900 € v čistom