Obchodní zástupce, Obchodní referent

PESMEN-SPORT s.r.o.

Místo práce
okolí Český Těšín, Karviná, Třinec, Moravskoslezský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.01.2017
Mzdové podmínky (brutto)
od 18 000,00 Kč, dodatečné prémie, bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Oblast působení:

• Získávání a obsluha klíčových zákazníků
• Rozvíjení spolupráce se současnými zákazníky
• Péče o nejvyšší kvalitu nabízených služeb
• Administrativní práce v oblasti obchodu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Zajímavé a zodpovědné zaměstnání
• atraktivní, stabilní pracovní podmínky, služební telefon, osobní počítač
• zaměstnání na hlavní pracovní poměr – plný úvazek

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Polský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• Schopnost navazovat kontakty s potenciálními zákazníky
• Dobrá znalost polského jazyka slovem i písmem
• Minimálně roční zkušenosti z oblasti obchodu
• Ambice a vysoké pracovní nasazení
• Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma působí v odvětví sportovního vybavení
ID: 2843655  Datum zveřejnění: 7.12.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 18 000,00 Kč, dodatečné prémie, bonusy