Elektrotechnici průmyslové automatizace

Petainer Czech Holdings s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Skandinávská 2708, 352 01 Aš, Okres Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-23
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení (31146)

Pracoviště a kontakty

Firma:Petainer Czech Holdings s.r.o., IČ 28981308
Pracoviště:Skandinávská 2708/2, 352 01 Aš 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-05-23
Mzdové rozpětí:od 25000 do 35000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Ubytování
Jízdní výhody, doprava
Podnikové stravování, dotované závodní stravování
Dovolená navíc, 5 týdnů dovolené

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Skandinávská 2, 352 01 Aš. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní úvazek 37,5 hod/týdně. Pracovní doba: ranní směna 7:00-15:00 h, odpolední směna 15:00-23:00 h. Náplň práce: diagnostika a odstraňování poruch na elektrických částech výrobních a nevýrobních zařízení, znalost řídících systémů strojů a zařízení (Siemens Simatic, Fanuc, Bernecker & Rainer), návrh a vývoj obvodů automatizovaných řídících systémů na strojích, elektrotechnická dokumentace (orientace, udržování, aktualizace), preventivní elektroúdržba rozvodu NN v provozních budovách (strojních zařízeních), příprava na revize podle ČSN 331500, revize el. přístrojů podle ČSN 331600, termovize, monitorování spotřeby elektrické energie, práce ve výšce, referenční řidič/ka. Nabízíme: dlouhá perspektiva zaměstnání ve firmě, příjemné pracovní prostředí, možnost využití zaměstnaneckých benefitů, 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, ubytování, doprava. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem anebo osobně na adrese pracoviště.

Poslední změna:2017-05-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Cheb

číslo volného místa: 12391410792

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou