Vedoucí prodejny chovatelských potřeb - Uherský Brod

PetCenter CZ s.r.o.

Místo práce
Vlčnovská, Uherský Brod, Okres Uherské Hradiště
plný úvazek
Termín nástupu
koncem března

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Spoluzodpovědnost/zodpovědnost za plnění ekonomických ukazatelů svěřené prodejny
- Řízení kolektivu zaměstnanců/chodu na svěřené směně
- Motivace, hodnocení a školení podřízených zaměstnanců
- Delegování úkolů a jejich kontrola
- Aktivní oslovování zákazníků a prodej sortimentu chovatelských potřeb
- Odborné poradenství zákazníkům
- Vedení potřebné administrativy a statistik

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti s výrazným podílem na tuzemském trhu - jistota práce
- možnost profesního a platového růstu
- Balíček zaměstnaneckých výhod
- Možnost profesního rozvoje (odborné a manažerské vzdělávání)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání
- Praxe na obdobné pozici v maloobchodu min. 1 rok
- Znalost oboru výhodou
- Dobré řídící, organizační a komunikační dovednosti
- Proaktivní zákaznický přístup
- Zodpovědnost, pečlivost a spolehlivost
- Časovou flexibilitu
- Týmovost
- Dobrá znalost práce s PC (MS Office)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

PetCenter je největší sítí chovatelských potřeb ve Střední Evropě. Nabízíme svým zaměstnancům pozitivní pracovní prostředí, zázemí stabilní společnosti a možnost profesního růstu. Jste zvířecí fanda a chcete s nimi trávit více času? U nás můžete propojit svou vášeň se svou prací. Napište nám! Hledáme lidi, co milují zvířata stejně jako my. Všechno potřebné Vás naučíme. Nezapomínejte, že díky PetCenter porozumíte řeči zvířat.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2033770  Datum zveřejnění: 3.3.2015