Účetní

PetCenter CZ s.r.o.

Místo práce
Do Čertous 2634/7, 193 00 Praha 9-Horní Počernice, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zaúčtování přijatých faktur tuzemských i zahraničních
- kontrola příjemek a výdejek
- účtování bankovních výpisů, pokladen, interních účetních dokladů
- evidence a účtování majetku
- aktivní spolupráce při měsíční a roční závěrce
- příprava podkladů pro audit
- plnění operativních úkolů na základě zadání nadřízeného

Zaměstnanecké výhody, benefity

- místo v dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti s výrazným podílem na tuzemském trhu
- odpovídající finanční ohodnocení
- možnost osobního růstu a rozvoje
- zaměstnanecké výhody

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání, nejlépe ekonomického směru
- praxe min. 2 rok
- znalost problematiky podvojného účetnictví
- velmi dobrou znalost práce na PC, Excel (funkce)
- znalost slovenského účetnictví výhodou
- pečlivost a zodpovědnost
- pracovní nasazení, týmového ducha a časovou flexibilitu
- ochotu učit se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

PetCenter je největší sítí chovatelských potřeb ve Střední Evropě. Nabízíme svým zaměstnancům pozitivní pracovní prostředí, zázemí stabilní společnosti a možnost profesního růstu. Jste zvířecí fanda a chcete s nimi trávit více času? U nás můžete propojit svou vášeň se svou prací. Napište nám! Hledáme lidi, co milují zvířata stejně jako my. Všechno potřebné Vás naučíme. Nezapomínejte, že díky PetCenter porozumíte řeči zvířat.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2171294  Datum zveřejnění: 5.7.2015