Asistent prodeje v chovatelských potřebách - Plzeň

PetCenter CZ s.r.o.

Místo práce
Plzeň, Plzeňský kraj, Plzeň - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou (nástup možný ihned)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste zvířecí fandové se zájmem o chovatelství a nebojíte se prodávat? Rádi komunikujete s lidmi a radíte jim? Chcete pracovat v kolektivu stejně zapálených kolegů a mít jistotu práce? V Plzni právě hledáme nové kolegy, přidejte se k nám! Nástup možný ihned.

Co budete dělat?
* aktivní oslovování zákazníků a prodej sortimentu chovatelských potřeb
* odborné poradenství zákazníkům
* práce na prodejně, zejména pak udržování čistoty a doplňování zboží
* péče o zvířata na prodejně
* čištění zvířecích ubikací
* práce na pokladně

Zaměstnanecké výhody, benefity

* práce v dynamicky se rozvíjející společnosti = jistota práce (pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou)
* možnost profesního a mzdového růstu
* balíček zaměstnaneckých výhod (sleva na produkty, nefinanční benefity, firemní akce)
* zvyšování znalostí v oboru formou odborných interních školení
* možnost získat osvědčení pro péči o zvířata v zooprodejnách a zájmových chovech prostřednictvím rekvalifikačního kurzu

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Počet let praxe

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* proaktivní a vstřícný přístup k obsluze zákazníků
* dobré vystupování a spolehlivost
* zájem o chovatelství
* nasazení a chuť do práce
* ochotu pracovat dle rozpisu směn, včetně víkendů
* chuť prohlubovat své znalosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

PetCenter je největší sítí chovatelkých potřeb ve Střední Evropě. Nabízíme svým zaměstnancům pozitivní pracovní prostředí, zázemí stabilní společnosti a možnost profesního růstu. Jste kreativní, otevřeni novým myšlenkám a nápadům, neváhejte a přidejte se k nám!
Nezapomínejte, že díky Petcenter porozumíte řeči zvířat.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců

Do Čertous 2634/7
193 00 Praha 9-Horní Počernice
ID: 2274692   Datum zveřejnění: 2.5.2016