Vedoucí příjmu nebo výdeje ve skladu - koordinátor směny

PetCenter CZ s.r.o.

Do Čertous 2634/7, 193 00 Praha 9-Horní Počernice, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou (nástup možný ihned)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budete zodpovědný za příjem /výdej zboží v našem skladu, budete koordinovat práci na příjmu / výdeji.
* budete se také sám podílet na fyzickém příjmu zboží / výdeji zboží
* budete efektivně koordinovat práci na oddělení příjmu / výdeje v rámci centrálního skladu
* budete zodpovědný za vykládku zboží od dodavatelů, rozdělení pro etiketaci a naskladnění zboží na patřičné pozice
* budete sledovat stav zásob na výdejových lokacích – kontrolovat dle reportu
* budete zodpovědný za předání a nakládku objednávek / zásilek řidičům, zákazníkům
* vaším úkolem bude také řešit různé nastalé situace, komunikovat s ostatními kolegy
* práce s VZV, skenery (PDA)
* pravidelné dílčí inventarizace
* řízení a dohled nad celkovou inventarizací
* přímá zodpovědnost manažerovi skladu a logistiky

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Možnost využít Vaše dosavadní zkušenosti ze skladu na zodpovědné pozici
* Možnost obohatit své zkušenosti s řízením menšího kolektivu zaměstnanců s přímou odpovědností manažerovi skladu a logistiky
* volné víkendy, jen denní směny
Termín nástupu dohodou.
* Práce v neustále rostoucí a úspěšné české společnosti – jistota práce
* Zajímavé finanční ohodnocení, prémie na základě výkonu
* Příjemné pracovní prostředí ve spíše menším kolektivu
* Zaměstnanecké výhody a benefity (např. sleva na produkty, cafeterie – systém nefinančních benefitů)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Dokončené středoškolské vzdělání
* Orientace ve skladovém hospodářství a skladových procesech
* Pro Vedoucího příjmu praxe s fyzickým příjmem zboží podmínkou
* Praxe se čtečkou (PDA)
* Kratší zkušenost s vedením podřízených nebo koordinací práce na pracovišti velkou výhodou
* Organizační schopnosti, schopnost stanovení priorit a provedení rozhodnutí
* Zodpovědný přístup a spolehlivost
* Bezúhonnost (čistý trestní rejstřík)
* Fyzická zdatnost (budete se spolu s kolegy aktivně účastnit fyzického příjmu zboží)
* Uživatelská znalost PC (MS Office)
* zkušenost s VZV

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

PetCenter je největší sítí chovatelských potřeb ve Střední Evropě. Nabízíme svým zaměstnancům pozitivní pracovní prostředí, zázemí stabilní společnosti a možnost profesního růstu. Jste zvířecí fanda a chcete s nimi trávit více času? U nás můžete propojit svou vášeň se svou prací. Napište nám! Hledáme lidi, co milují zvířata stejně jako my. Všechno potřebné Vás naučíme. Nezapomínejte, že díky PetCenter porozumíte řeči zvířat.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2417899  Datum zveřejnění: 3.3.2016