Vedoucí prodejny - PetCenter Pardubice

PetCenter CZ s.r.o.

Místo práce
Pardubice
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned / dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rádi byste spojili svůj zájem o oblast chovatelství a zkušenost s prodejem? Jste proaktivní a chcete se svým týmem vždy hledat způsob, jak zlepšit výsledky přidělené prodejny? Máte zkušenosti s vedením a motivací lidí (v práci nebo v rámci mimopracovních činností)? Nebo máte vzdělání v v našem oboru? Hledáte stabilní a dlouhodobé zaměstnání?
Právě hledáme nové kolegy, přidejte se k nám!

Co bude Vaše práce?
* Zodpovědnost za plnění ekonomických ukazatelů svěřené prodejny (prodejna plní prodejní plány)
* Řízení chodu prodejny a vedení svěřeného kolektivu
* Motivace, hodnocení a školení zaměstnanců (vedoucí vede kolegy k dobrému výkonu, tak, aby se zákazníci rádi vraceli a prodejna plnila prodejní plán)
* Delegování úkolů a jejich kontrola
* Aktivní oslovování zákazníků a prodej sortimentu chovatelských potřeb (vedoucí se aktivně účastní prodeje i dalších běžných aktivit na prodejně)
* Odborné poradenství zákazníkům
* Vedení potřebné administrativy a statistik, reporting (práce s počítačem, s počítačovými systémy)

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Příležitost využít své zkušenosti a znalosti z oblasti prodeje a chovatelství a rozvíjet je dál
* Možnost profesního rozvoje a mzdového růstu (interní školení, možnost kariérního postupu)
* Zvyšování znalostí a kvalifikace formou zákonných či odborných produktových školení (odborné a manažerské vzdělávání), možnost získat osvědčení o absolvovaných kurzech
* Balíček zaměstnaneckých výhod (sleva na produkty, stravenky, firemní akce)
* Jistotu zaměstnání (pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou v budoucnu), zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Min. SŠ vzdělání
* Zájem o obor a touhu se dále vzdělávat
* Schopnost vést a motivovat tým na prodejně pozitivním způsobem
* Vzdělání v oboru (např. Speciální chovy, Zájmové chovy, veterina) nebo Praxe v maloobchodu nebo praxe na vedoucí pozici ideálně více než 1 rok velkou výhodou
* Dobré řídící, organizační a komunikační dovednosti
* Proaktivní zákaznický přístup
* Zodpovědnost, pečlivost a spolehlivost
* Časovou flexibilitu
* Týmovost
* Znalost práce s PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

PetCenter je největší sítí chovatelkých potřeb ve Střední Evropě. Nabízíme svým zaměstnancům pozitivní pracovní prostředí, zázemí stabilní společnosti a možnost profesního růstu. Jste kreativní, otevřeni novým myšlenkám a nápadům, neváhejte a přidejte se k nám!
Nezapomínejte, že díky Petcenter porozumíte řeči zvířat.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců

Do Čertous 2634/7
193 00 Praha 9-Horní Počernice
ID: 2729892   Datum zveřejnění: 19.9.2016