Koordinátor/ka skladu

PetCenter CZ s.r.o.

Místo práce
Do Čertous 2634/7, 193 00 Praha 9-Horní Počernice, Hlavní město Praha, Praha - východ
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Právě hledáme nového kolegu nebo kolegyni, který/á bude zodpovědný za řízení a koordinace všech procesů ve skladu e-shopu. Máte zkušenost s podobnou prací, chcete na sobě dál pracovat a aktivně se podílet na zlepšení chodu a procesů na našem skladu? Napište nám!

CO BUDE VAŠE PRÁCE?
* efektivní koordinace všech procesů ve skladu při objednávce z e-shopu
* zodpovědnost za plánování dostatečné kapacity pracovníků na den
* koordinace pracovníků v různých částech skladu dle procesů
* zodpovědnost za dodržování a kvalitu všech procesů
* včasná příprava objednávek na výdej (každodenní činnosti)
* odesílání dat ze systému – kontrola správnosti a úplnosti dat
* příjem a evidence vratek zásilek
* komunikace s administrativou a vedením logistiky

Zaměstnanecké výhody, benefity

* možnost dlouhodobého uplatnění v neustále rostoucí firmě
* odpovídající finanční ohodnocení a čtvrtletní prémie
* stravenky, příspěvek na vzdělávání, zaměstnanecká sleva na produkty
* firemní akce

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* čistý trestní rejstřík
* zkušenost na podobné pozici
* orientaci ve skladovém hospodářství a skladových prostorech
* zkušenost s vedením a organizací podřízených
* samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita
* schopnost samostatné práce i práce v týmu
* řidičský průkaz VZV
* schopnost práce s informačními systémy a MS Office (pokročila znalost)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

PetCenter je největší sítí chovatelkých potřeb ve Střední Evropě. Nabízíme svým zaměstnancům pozitivní pracovní prostředí, zázemí stabilní společnosti a možnost profesního růstu. Jste kreativní, otevřeni novým myšlenkám a nápadům, neváhejte a přidejte se k nám!
Nezapomínejte, že díky Petcenter porozumíte řeči zvířat.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců

Do Čertous 2634/7
193 00 Praha 9-Horní Počernice
ID: 2735808   Datum zveřejnění: 25.9.2016