Vedoucí provozu skladu

PetCenter CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned / dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Právě hledáme nového kolegu nebo kolegyni, který/á bude zajišťovat bezproblémový chod všech činností spojených s příjmovou a výdejovou částí skladu. Máte už zkušenost s podobnou prací a chcete na sobě dál pracovat a aktivně se podílet na zlepšení chodu a procesů na našem skladu? Napište nám!

CO BUDE VAŠE PRÁCE?

* koordinace zaměstnanců napříč skladem dle objemů práce na jednotlivých úsecích
* efektivní řízení zaměstnanců a všech procesů příjmu a výdeje skladu
* zodpovědnost za technický stav veškeré manipulační techniky
* zodpovědnost za včasné naskladnění zboží na pozice
* zajištění vykládky zboží od dodavatelů - časová okna
* sledování stavu zásob na výdejových lokacích, jejich doplnění – kontrola dle reportu
* evidence prošlého a poškozeného zboží - nastavení opatření vedoucích ke snížení objemu
* dílčí inventarizace
* zajištění správné evidence expirací a vše s tím souvisejícího (kvalita příjmu a kvalita výdeje)
* zodpovědnost za správnost nastavení logistických údajů a jejich kontrolu při příjmu zboží
* správa eur palet při příjmu i výdeji
* komunikace s administrativou a vedením logistiky

Zaměstnanecké výhody, benefity

* možnost dlouhodobého uplatnění v neustále rostoucí firmě
* odpovídající finanční ohodnocení a čtvrtletní prémie
* stravenky, příspěvek na vzdělávání, zaměstnanecká sleva na produkty
* mobil, notebook
* firemní akce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* čistý trestní rejstřík
* zkušenost s vedením pracovníků skladu a logistiky
* zkušenost s fyzickým příjmem zboží
* samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita
* schopnost samostatné práce i práce v týmu
* praxe s VZV
* schopnost práce s MS Office – Excel a Outlook
* schopnost rychle reagovat a řešit operativně vzniklé problémy, ale stále mít přehled o prioritách

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

PetCenter je největší sítí chovatelských potřeb ve Střední Evropě. Nabízíme svým zaměstnancům pozitivní pracovní prostředí, zázemí stabilní společnosti a možnost profesního růstu. Jste zvířecí fanda a chcete s nimi trávit více času? U nás můžete propojit svou vášeň se svou prací. Napište nám! Hledáme lidi, co milují zvířata stejně jako my. Všechno potřebné Vás naučíme. Nezapomínejte, že díky PetCenter porozumíte řeči zvířat.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2870290  Datum zveřejnění: 17.5.2018