Specialista údržby - Morava, SR

PetCenter CZ s.r.o.

Místo práce
Morava a Slovensko, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned / dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho týmu technického oddělení hledáme šikovného, manuálně zručného kolegu, který se postará o údržbu našich prodejen na Moravě a na Slovensku. Jste samostatný, máte zkušenosti s údržbou a chcete pracovat ve stabilní společnosti? Ozvěte se nám!

CO BUDE VAŠE PRÁCE?
• Zajistíte požadované opravy a údržby stávajících provozoven
• Budete se podílet na technické realizaci nových projektů (nové prodejny)
• Budete se aktivně podílet na přesunech, přestavbách a likvidacích prodejen
• Aktivně se zapojíte i do ostatních aktivit technického oddělení
• Budete přicházet s novými návrhy a postupy, které pomůžou k vyšší efektivitě práce
• Budete pomáhat především na našich prodejnách na Moravě a na Slovensku

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO U NÁS ZÍSKÁTE?
• Jistotu práce – jsme silná a dynamicky se rozvíjející společnost, stále otevíráme nové prodejny
• Odpovídající finanční ohodnocení
• Finanční bonusy i nefinanční benefity
• Mobilní telefon a služební automobi

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

JSTE VHODNÝ KANDIDÁT, POKUD:
• Jste manuálně zručný, máte zkušenosti s údržbou
• Jste aktivním řidičem (řidičský průkaz sk. B)
• Jste pečlivý, zodpovědný a spolehlivý
• Umíte pracovat samostatně i spolupracovat s kolegy v týmu
• Zkušenost na pozici údržbáře v maloobchodě velkou výhodou
• Máte čistý trestní rejstřík

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

PetCenter je největší sítí chovatelských potřeb ve Střední Evropě. Nabízíme svým zaměstnancům pozitivní pracovní prostředí, zázemí stabilní společnosti a možnost profesního růstu. Jste zvířecí fanda a chcete s nimi trávit více času? U nás můžete propojit svou vášeň se svou prací. Napište nám! Hledáme lidi, co milují zvířata stejně jako my. Všechno potřebné Vás naučíme. Nezapomínejte, že díky PetCenter porozumíte řeči zvířat.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2922760  Datum zveřejnění: 6.2.2017