Zástupce vedoucího prodejny PetCenter (do roka vedoucím) - Praha

PetCenter CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned / dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rádi byste spojili svůj zájem o oblast chovatelství a zkušenost s prodejem? Jste proaktivní a chcete se svým týmem vždy hledat způsob, jak zlepšit výsledky přidělené prodejny? Máte zkušenosti s vedením a motivací lidí (v práci nebo v rámci mimopracovních činností)? Nebo máte vzdělání v v našem oboru? Hledáte stabilní a dlouhodobé zaměstnání?
Právě hledáme nové kolegy, přidejte se k nám!

Co bude Vaše práce?
* Zodpovědnost za plnění ekonomických ukazatelů svěřené prodejny (prodejna plní prodejní plány)
* Řízení chodu prodejny a vedení svěřeného kolektivu
* Motivace, hodnocení a školení zaměstnanců (vedoucí vede kolegy k dobrému výkonu, tak, aby se zákazníci rádi vraceli a prodejna plnila prodejní plán)
* Delegování úkolů a jejich kontrola
* Aktivní oslovování zákazníků a prodej sortimentu chovatelských potřeb (vedoucí se aktivně účastní prodeje i dalších běžných aktivit na prodejně)
* Odborné poradenství zákazníkům
* Vedení potřebné administrativy a statistik, reporting (práce s počítačem, s počítačovými systémy)

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Příležitost využít své zkušenosti a znalosti z oblasti prodeje a chovatelství a rozvíjet je dál
* Možnost profesního rozvoje a mzdového růstu (interní školení, možnost kariérního postupu)
* Zvyšování znalostí a kvalifikace formou zákonných či odborných produktových školení (odborné a manažerské vzdělávání), možnost získat osvědčení o absolvovaných kurzech
* Balíček zaměstnaneckých výhod (sleva na produkty, stravenky, firemní akce)
* Jistotu zaměstnání (pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou v budoucnu), zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Min. SŠ vzdělání
* Zájem o obor a touhu se dále vzdělávat
* Schopnost vést a motivovat tým na prodejně pozitivním způsobem
* Praxe v maloobchodu nebo praxe na vedoucí pozici ideálně více než 1 rok podmínkou
* Vzdělání v oboru výhodou (např. Speciální chovy, Zájmové chovy, veterina)
* Dobré řídící, organizační a komunikační dovednosti
* Proaktivní zákaznický přístup
* Zodpovědnost, pečlivost a spolehlivost
* Časovou flexibilitu
* Týmovost
* Znalost práce s PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

PetCenter je největší sítí chovatelských potřeb ve Střední Evropě. Nabízíme svým zaměstnancům pozitivní pracovní prostředí, zázemí stabilní společnosti a možnost profesního růstu. Jste zvířecí fanda a chcete s nimi trávit více času? U nás můžete propojit svou vášeň se svou prací. Napište nám! Hledáme lidi, co milují zvířata stejně jako my. Všechno potřebné Vás naučíme. Nezapomínejte, že díky PetCenter porozumíte řeči zvířat.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2955867  Datum zveřejnění: 9.5.2018