Vedúci predajne, PetCenter - Rovinka (ž-m)

PetCenter CZ s.r.o.

Miesto práce
Rovinka, Slovensko
Mzdové podmienky (brutto)
982 - 1 350 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

U nás máte jedinečnú príležitosť spojiť svoje skúsenosti s obchodom a schopnosti vedenia s vašou vášňou pre chovateľstvo. Vieme, že spokojný zákazník je kľúčom k úspechu, a preto klademe dôraz na starostlivosť o našich zákazníkov, motiváciu nášho tímu a očarujúci obchodný prostredie, kde sa zvieratá cítia ako doma.

Náplň práce:

  • Prevádzkové a organizačné vedenie zverenej predajne.
  • Personálne zabezpečenie – nábor, plánovanie dochádzky, kontrola práce, spätná väzba, dodržiavanie Zákonníka práce.
  • Odovzdávanie znalostí a dohľad nad rozvojom odborných znalostí svojich podriadených.
  • Zodpovednosť za chod a ekonomické ukazovatele predajne.
  • Dodržiavanie interných procesov a smerníc.
  • Udržiavanie optimálnej skladovej zásoby.
  • Aktívne oslovovanie a odborné poradenstvo našim zákazníkom.
  • Vybavovanie reklamácií a sťažností zákazníkov.
  • Podieľanie sa na všetkých prevádzkových činnostiach na predajni.
  • Zaistenie a kontrola, že je riadne postarané o zverené zvieratá.

Očakávame od Vás:

  • Skúsenosti s vedením menšieho tímu a predajne.
  • Výbornú komunikačnú zdatnosť.
  • Príjemné a ústretové jednanie so zákazníkmi i kolegami.
  • Spoľahlivosť a zodpovedný prístup k zverenej predajni.
  • Znalosť práce na PC (plánovanie dochádzky, objednávky, príjem, komunikácia).
  • Nadšenie pre prácu v obchode a starostlivosť o zvieratá.
  • Možnosť pracovať na striedavé 8 – 12-hodinové smeny a cez víkendy.
  • Chuť prehlbovať svoje znalosti a učiť sa novým veciam.

Ponúkame Vám:

  • Províziu z predaja všetkého sortimentu.
  • Zľavu až 50% na naše produkty.
  • Finančne motivované súťaže medzi predajňami.
  • Istotu mzdy každý 15. deň v mesiaci.
  • Príspevok na stravovanie.
  • Multisport kartu.
  • Maximálnu podporu od vášho nadriadeného a tímu, nielen v čase adaptácie.
  • Možnosť kariérneho rastu.

Neváhajte a pridajte sa k nám, tešíme sa na Vás!

Vzdelávacie kurzy, školenia
Provízie z predaja
Stravné lístky/príspevok na stravovanie
Firemné akcie
Bonusy/prémia

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

PetCenter reprezentuje sieť maloobchodných predajní, v ktorých nájdete kompletný sortiment chovateľských potrieb tej najvyššej kvality.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4787022  Datum zveřejnění: 18.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 982 EUR/mesiac