Všeobecní administrativní pracovníci

Petr Brázda (MPSV)

Místo práce
Tyršova 3363, 695 01 Hodonín, Okres Hodonín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-29
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště a kontakty

Firma:Petr Brázda, IČ 61414301
Pracoviště:Petr Brázda - provozovna, Tyršova 3363/4, 695 01 Hodonín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-09-29
Mzdové rozpětí:od 16000 do 30000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Tyršova 3363/4, 695 01 Hodonín. Pouze pro osoby se zdravotním postižením ČID I až II. Nabízíme odpovídající mzdové ohodnocení, příspěvek na stravování, moderní vybavení, možnost profesního vzdělávání a profesního růstu. Požadujeme: samostatnost, sebedisciplínu a osobní iniciativu, obchodního ducha, komunikativnost a vztah k zákazníkovi, dobrá znalost Word, Excel, ŘP sk. B podmínkou. Práce zahrnuje komunikaci s úřady a obchodními partnery, zpracování výběrových řízení a dotačních programů, vyřizování adminstrativních úkonů, zodpovědosst za chod kanceláře, pošta, podpora obchodní oddělení, správa dokumentů, objednávky dopravy. Profesní životopis zasílejte na mail: [email protected]. Možnost i osobního jednání po předchozí domluvě.

Poslední změna:2016-09-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hodonín

číslo volného místa: 11505960745

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou