Finanční účetní, administrativní pracovník

Petr Zavřel (MPSV)

Místo práce
Nádražní 288, 471 23 Zákupy, Okres Česká Lípa
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-03
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Účetní finanční a investiční (43112)

Pracoviště a kontakty

Firma:Petr Zavřel, IČ 70581673
Pracoviště:PALETY ZAVŘEL, Nádražní 288, 471 23 Zákupy

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-03
Mzdové rozpětí:od 25000 do 30000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, telefon a PC

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu: Nádražní č.p. 288, 471 23 Zákupy

Náplň práce:
- Komplexní zajištění vedení účetnictví společnosti
- Účtování přijatých a vydaných faktur, zahraničních faktur, dokladů
- Účtování bankovních operací, zápočtů, leasingů, majetku apod.
- Zpracování přiznání DPH, silniční daně, majetkové daně
- Vyhotovení měsíční a roční uzávěrky a příloh k účetní závěrce, auditu
- Zajištění administrativy společnosti ve dvou závodech - objednávky, dodací listy….

Požadujeme:
- SŠ/VŠ ekonomického směru
- Praxe na obdobné pozici
- Zkušenosti s vedením účetnictví
- Výbornou orientaci v daních a účetnictví
- Znalost finančního a mzdového účetnictví, personalistiky, znalost účetních programů
- Flexibilita a zvládání stresových situací
- Dobré komunikační schopnosti
- Samostatnost a odpovědnost
- Výborné analytické schopnosti
- Ochota učit se a rozvíjet
- Aktivní a pozitivní přístup

Nabízíme:
- Podporu v dynamicky se rozvíjející české společnosti působící na trhu již 15 let.
- Odpovědnou a samostatnou práci
- Motivující finanční ohodnocení
- Telefon, PC, vybavenou kancelář
- Mzdu dle pracovního výkonu 25.000 - 30.000,- Kč
Nástup dle dohody.

Poslední změna:2016-11-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Česká Lípa

číslo volného místa: 11665430782

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Ekonomika