Obchodní referent/ka, logistik doprav

Petr Zavřel (MPSV)

Místo práce
Nádražní 288, 471 23 Zákupy, Okres Česká Lípa
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-22
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní referenti (33392)

Pracoviště a kontakty

Firma:Petr Zavřel, IČ 70581673
Pracoviště:PALETY ZAVŘEL, Nádražní 288, 471 23 Zákupy

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-11-22
Mzdové rozpětí:od 15000 do 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu: Nádražní č.p. 288, 471 23 Zákupy

Náplň práce:
- Akviziční činnost - vyhledávání nových klientů v Německu a vytvoření portfolia.
- Péče o německé zákazníky společnosti - telefonicky, e-mailem, osobní kontakt ( s manažerem ).
- Vyřizování zákaznických poptávek a cenových nabídek.
- Příjem, zpracování a evidence objednávek.
- Účast na jednáních.
- Tlumočení a překlady
- Zpracování zásilky od přijetí objednávky až po doručení k příjemci.
- Organizace přeprav a komunikace s dopravci, písemná i telefonická komunikace s pobočkami.
- Zajišťování veškeré dokumentace a administrativy.
- Zákaznický servis - poskytování informací a práce s dokumenty.
- Měsíční uzávěrky zásilek.

Požadujeme:
- Perfektní znalost NJ, AJ výhodou.
- Vhodné i pro absolventy, praxe výhodou
- Zákaznický přístup
- Flexibilita a ochota cestovat
- Komunikativní a přátelská osoba
- Samostatná, pečlivá a spolehlivá osoba
- Pokročilý uživatel PC (zejm. MS Office)
- Vzdělání nebo zkušenosti v oblasti mezinárodní přepravy, příp. vzdělání obchodního charakteru a zkušenosti s administrativní prací.
- Uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, Internet).
- Komunikativnost.
- Plnou samostatnost při aktivním řešení zadaných úkolů.
- Flexibilitu a schopnost určovat priority.
- Organizační schopnosti a administrativní znalosti výhodou.

Nabízíme:
- dohodou možná práce s domova u stabilní české společnosti s tradicí
- finanční ohodnocení dle zkušeností kandidáta 15.000 -20.000,- Kč
- pružná pracovní doba

Nástup dle dohody.

Poslední změna:2016-11-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Česká Lípa

číslo volného místa: 11747480754

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Jazykové znalosti:Němčina - Aktivní, perfektní znalost