Asistent/-ka realitního makléře

Petra Hlavsová (MPSV)

Československé armády 394, 500 03 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2016-05-15
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:Petra Hlavsová, IČ 88593398
Pracoviště:Mgr. Petra Hlavsová, Československé armády 394/9, 500 03 Hradec Králové 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-05-15
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ASISTENT/-KA REALITNÍHO MAKLÉŘE
- PP na dobu neurčitou, předpokládaný nástup od 15. 5. 2016
- Náplň práce: Denní komunikace a péče o nové a stávající klienty; domlouvání a obvolávání schůzek s klienty (aktivní oslovování nových klientů); realizace prohlídek se zájemci o nemovitosti; poskytování veškerého administrativního zázemí (korespondence, vyřizování e-mailů, tisk dokumentů, příprava podkladů aj.)
- Požadujeme: komunikativnost, reprezentativní vystupování; samostatnost, důslednost, proaktivita a spolehlivost; ochotu učit se novým věcem a odolnost vůči stresu; pozitivní a zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům; předchozí praxe vítána, ale není podmínkou; ŘP sk. B - aktivní řidič; znalost práce na PC (MS Office)
- Nabízíme: časová flexibilita; motivační provizní systém nad rámec fixní mzdy, možnost profesního růstu po zaučení
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky bez praxe
- Životopis zašlete na e-mail: [email protected]
Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od zaslání životopisu, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe vyhovují požadavkům na zadanou pozici. Velice děkujeme za pochopení.

Poslední změna:2016-04-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 10172950758

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou