Řidič sk. c

Petra Macurová (MPSV)

Místo práce
Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
26000 - 34000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel (8332)

Pracoviště a kontakty

Firma:Petra Macurová, IČ 67343538
Pracoviště:Petra Macurová - pracoviště Olomouc, Olomouc, Holická

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 26000 do 34000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Holická ul., Olomouc (rozvoz po Olomouckém kraji). Nástup možný ihned nebo dohodou.
Požadujeme řidičský průkaz sk. "C" a platný profesní průkaz, spolehlivost a zájem i práci.
Nabízíme práci ve stabilní společnosti, motivační platové ohodnocení. Zaučení a zákonná školení, odměny za jízdy bez nehod, neomezený tarif volání i pro soukromé účely, mobilní internet zdarma, volné víkendy,

Jedná se o rozvoz nealko nápojů firmy Coca-Cola v Olomouckém kraji.. Pracovní doba po - pá.
První kontakt je možný POUZE mailem nebo telefonicky od 8:00 - 15:00 hod.

Poslední změna:2017-04-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 12518830768

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče