Provozně-marketingový pracovník/ce

PETRIVA s.r.o. (MPSV)

Místo práce
třída Míru 2670, 530 02 Pardubice, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:PETRIVA s.r.o., IČ 01592971, http://www.jidelnapohanka.cz
Pracoviště:PETRIVA s.r.o. - provozovna, třída Míru 2670, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-01-01
Mzdové rozpětí:od 17000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní náplň: provozní činnosti-přejímky zboží, supervize, rezervace pokrmů, práce na pokladně, občasné rozvozy, marketing-komunikace se zákazníkem, obsluha sociálních sítí, administrativa.
Požadujeme:
Multifunkční a akční člověk, zájem o obor zdravého stravování, ŘP skup.B, znalost sociálních sítí, českého jazyka, kreativita.
POZOR: Vhodné i pro osoby dlouhodobě nezaměstnané nebo zdravotně znevýhodněné.
Nabízíme:
Práci v centru Pardubic, jednosměnný provoz, pracovní dobu Po-Pá 7.00 - 15.30 hod., zaměstnanecké slevy, tvůrčí prostředí, možnost seberozvoje, seriózní jednání, zaměstnání ve firmě, která si buduje dobré jméno v Pardubicích!

Poslední změna:2015-11-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 9779490725

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou