Chceš řídit cisternovou soupravu a jsi řidič sk. C,E ? - Loukov u Kroměříže

PETROTRANS, s.r.o., člen skupiny ORLEN Unipetrol

Místo práce
Loukov u Kroměříže, Olomoucký kraj, Zlínský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.11.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidič - silniční motorové vozidlo - cisterna. Přeprava pohonných hmot
• řidičský průkaz sk C, E
• praxe v řízení silničních motorových vozidel nad 12 t min. 2 roky (vozidlo s návěsem)
• uchazeči s platným osvědčením ADR budou upřednostněni
• vyučení

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• odpovídající finanční ohodnocení a pravidelné výplatní termíny
• týden dovolené navíc
• zaměstnanecké výhody
• příspěvek na penzijní připojištění.
• poukázky na odběr pohonných hmot u čerpacích stanic
• zaměstnavatel se finančně podílí na úhradách sjednaného pojištění odpovědnosti za škody při výkonu povolání
• mobilní telefon
• zázemí prosperující společnosti
• moderní vozový park

MZDA až 35.000Kč/měsíc

Informace o náboru

p.Kožnar 736 507 706

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

C, E

Počet let praxe

3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

silniční nákladní doprava-přeprava pohonných hmot a petrochemie
ID: 2773329  Datum zveřejnění: 19.10.2016