Pekařský technolog - obchodní zástupce

Pfahnl Backmittel, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Svitavská 1203, 570 01 Litomyšl, Okres Svitavy
plný úvazek
Termín nástupu
2014-08-25
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pekaři, cukráři (7512)

Pracoviště a kontakty

Firma:Pfahnl Backmittel, spol. s r.o., IČ 25263927
Pracoviště:Pfahnl Backmittel, spol. s r.o. -, Svitavská č.p. 1219, 570 01 Litomyšl

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2014-08-25
Mzdové rozpětí:od 15000 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní náplň: Pečící zkoušky u zákazníků, nabídka pekařského sortimentu
Požadujeme : Řidičský průkaz-B, NJ nebo AJ výhodou, zdravotní průkaz, práce PC - MS Office Excel, Word, e-mail,Praxe v pekařském oboru min. 2 roky, aktivní přístup, zodpovědnost, komunikační a organizační,Schopnosti, časová flexibilita, ochota cestovat v rámci ČR
Nabízíme: služební vozidlo, notebook a telefon, mzda FIX + provizní systém

Poslední změna:2014-08-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Svitavy

číslo volného místa: 7801960746

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B