Specialista prodeje pojištění po telefonu

PFP s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Moskevská 55, 460 01 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-09
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 32000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodejci po telefonu (52440)

Pracoviště a kontakty

Firma:PFP s.r.o., IČ 25918184, http://www.povinne-ruceni.com
Pracoviště:PFP s.r.o.-004, Moskevská 55/26, Liberec IV-Perštýn, 460 01 Liberec 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-09-09
Mzdové rozpětí:od 15000 do 32000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Popis pozice:
- Komunikace se současnými i potenciálními klienty
- Podpora a součinnost při uzavírání smluv
- Emailová komunikace s klientem
- Další administrativní činnost spojená s chodem pracoviště
Požadujeme:
- Min. středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou
- Příjemný hlasový projev
- Český jazyk na úrovni rodilý mluvčí
- Týmovou spolupráci
- Aktivní pracovní nasazení, soutěživost
- Samostatnost, zodpovědnost, loajalitu, učenlivost
- Ochotu pracovat ve 2 směnném a víkendovém provozu
- Uživatelská znalost práce na PC
- Odolnost vůči stresu
Nabízíme:
- Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
- Práci na HPP
- Práci v zajímavém a dynamickém oboru
- Finanční ohodnocení fixní plat 15 000 Kč + provize na základě prodejních výsledků (aktuální průměrná výplata je 25 000-32 000,- Kč)
- Úvodní školení + podpora pro zapracování
Strukturované životopisy zasílejte na adresu: [email protected]

Poslední změna:2016-09-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 10368310795

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC